Informacja o zasadach odbioru zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Informacja dla konsumentów o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym określająca zasady odbioru przez spółkę Grillspot Sp. z o.o. zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.Zgodnie z art. 37 Ustawy z 11 września 2015r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym:

  • Dystrybutor obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w punkcie sprzedaży, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt sprzedawany – zużyty sprzęt sprzedawca przyjmuje pod adresami:
    Grillspot Sp. z o.o.

  • ul. Falencka 1, 05-090 Janki

  • ul. Słowackiego 23a, 05-091 Ząbki

  • ul. Inflancka 1/3, 91-857 Łódź

  • Dystrybutor, dostarczając konsumentowi sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych, obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w miejscu dostawy tego sprzętu, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt dostarczony.

  • Dystrybutor prowadzący jednostkę handlu detalicznego o powierzchni sprzedaży w rozumieniu art. 2 objaśnienie pojęć pkt 19 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wynoszącej co najmniej 400 midx2 poświęconej sprzedaży sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych, jest obowiązany do nieodpłatnego przyjęcia w tej jednostce lub w jej bezpośredniej bliskości zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 25cm, bez konieczności zakupu nowego sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych.Najbliższe punkty zbiórki elektrośmieci:

Dla Grillspot Janki:
• Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych ul. Graniczna 6, 05-816 Reguły

Dla Grillspot Ząbki:
• Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych ul. ks.Zycha 61, 05-091 Ząbki

Dla Grillspot Łódź:

• REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o. ul.Pryncypalna 132, 91-001, Łódź

Adresy punktów zbierania zużytego sprzętu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej dostępne są na stronach internetowych gmin i w siedzibach urzędów.

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Telefon 22 1234 992
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium