Pokrowce na grille Boil King 0
Pokrowce na grille Boil King

Czy potrzebujesz pokrowca na grill? Zdecydowanie tak! Chroni on Twój grill podczas okresu, gdy nie jest używany, zapewniając, że nie traci on jakości i wyglądu. To sposób na ochronę Twojej inwestycji i po prostu przedłużenie żywotności Twojego grilla! W tym przewodniku wymienimy powody, dla których warto mieć pokrowiec na grill i na co zwracać uwagę podczas zakupu.

 1. Zapobieganie korozji
  Korzystanie z pokrowca na grill to jedno z najlepszych środków zapobiegających pojawianiu się rdzy. Rdza to pomarańczowo-brązowe przebarwienie na metalu, które może pojawić się, gdy żelazo ulega korozji. Na grillu rdza może wystąpić, gdy wilgoć z warunków atmosferycznych, takich jak deszcz czy śnieg atakuje zewnętrzną i wewnętrzną część grilla. Dotyczy to również grilli ze stali nierdzewnej. Chociaż stal nierdzewna jest bardziej odporna na utlenianie niż stal zwykła, to rdza nadal może wystąpić.
 2. Ochrona przed brudem
  Pokrowiec na grill utrzymuje Twój grill czysty i wolny od różnych zabrudzeń, liści, gałęzi, ptasich odchodów, pyłku, kurzu i innych. To skraca czas, który musisz poświęcić na sprzątanie.
 1. Zabezpieczenie przed szkodnikami i gryzoniami
  Twój grill może łatwo stać się schronieniem dla owadów i gryzoni, które szukają schronienia i ciepła, zwłaszcza zimą. Dlatego nie jest rzadkością znalezienie wewnątrz swojego grilla pająków, mrówek, pszczoł, myszy i szczurów, które uczyniły go swoim domem. Pokrowiec na grill zmniejsza ryzyko dostania się owadów i gryzoni.
 1. Ochrona przed blaknięciem i przebarwieniami spowodowanymi słońcem
  Pokrowiec na grill zapobiega dostawaniu się silnych promieni słonecznych, które mogą wyblaknąć lub przebarwić Twój grill. Modele mają także wbudowaną ochronę UV, która chroni kolor pokrowca przed blaknięciem przez słońce.
 1. Unikaj uszkodzeń
  Dzięki pokrowcowi na grill ryzyko uszkodzeń spowodowanych przez czynniki zewnętrzne (takie jak grad, silne wiatry i spadające gałęzie) jest znacznie mniejsze.
 1. Uniknij twardego popiołu
  Dobry pokrowiec na grill zatrzymuje również deszczową wodę przed dostaniem się do pozostawionego popiołu na dnie Twojego grilla. Gdy tak się stanie, masa zamienia się w substancję przypominającą cement, którą jest bardzo ciężko usunąć. To wpływa na przepływ powietrza i sprawia, że Twój grill staje się mniej efektywny.

Oferujemy pokrowce na grille w dwóch różnych seriach:

 1.  Seria Pokrowców na Grille Premium: 

  Są stworzone z wyjątkowo trwałego materiału PVC, który jest odporny na przemakanie, oraz tkaniny poliestrowej 900×900D. Charakteryzują się one otworami wentylacyjnymi, które zapewniają lepszą cyrkulację powietrza pod pokrowcem. Dodatkowo wyposażone są w plastikowe uchwyty ułatwiające zakładanie i zdejmowanie pokrowca, oraz rzepy, które skutecznie zabezpieczają pokrowiec przed wiatrem. Pokrowce te posiadają również grube niebieskie szwy, które nie tylko nadają im estetyczny wygląd, ale również zwiększają ich wytrzymałość. Na pokrowcu znajduje się wyhaftowane logo Broil King. To idealne rozwiązanie do ochrony Twojego grilla w ogrodzie. Pokrowce Premium Broil King objęte są pięcioletnią gwarancją.

 2.  Seria Pokrowców na Grille Select:

  Nasza seria pokrowców Select wykonana jest z trwałego materiału PVC i tkaniny poliestrowej o parametrach 500×300D. Pokrowce te posiadają wygodne uchwyty ułatwiające zakładanie i zdejmowanie oraz system zapięć hook-and-loop, który umożliwia lepsze dopasowanie pokrowca do Twojego grilla. Na pokrowcu znajduje się nadrukowane logo Broil King. Pokrowce Select Broil King objęte są trzyletnią gwarancją.

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Telefon 22 1234 992
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium